Загальна інформація:

Якщо Ви вперше потрапили на наш сайт і хочете зробити замовлення, але маєте сумніви щодо вибору способу оплати або доставки, то зверніться до нашого менеджера, який обов'язково Вам допоможе.

 

Способи оплати

Оплатити товар в нашому магазині Ви можете, обравши найбільш зручний для Вас спосіб з зазначених нижче:

 

 

 

 

 

 

Онлайн оплата LiqPay або Приват24

 

    Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і / або MasterCard. Після вибору цього виду платежу Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

 

 

 

 

 

 

Оплата готівкою

 

    Оплата готівкою, можлива у випадку, якщо Ви замовляєте доставку безпосередньо по місту Кременчук, або самостійно приходите у магазин, та забираєте Ваш товар.

 

 

Накладений платіж

 

   Оплата післяплатою здійснюється при отриманні товару через кур'єрську службу (в відділенні кур'єрської служби або у кур'єра). Дана послуга є платною і її вартість розраховується згідно тарифів кур'єрської служби.

 

 

Безготівковий розрахунок

 

   Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку (при переказі необхідно буде сплатити комісію згідно з тарифами банку) або з розрахункового рахунку Вашої фірми . Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

 

 

   Якщо в даному списку відсутній спосіб оплати, який буде Вам зручний, зв'яжіться з нашим консультантом і опишіть найбільш прийнятний спосіб оплати для Вас. Ми зробимо все залежне від нас, щоб цей спосіб в максимально короткий термін з'явився на нашому сайті.

ALKH3010.png