top of page

Рушникосушарки

  Рушникосушарка здається другорядною деталлю у ванній кімнаті тільки до тих пір, коли банні рушники через неякісне просушування набувають неприємного запаху, а в приміщенні через велику вологість з'являється цвіль або грибок. В такий момент багато хто замислюється про те, як правильно вибрати рушникосушарку, щоб вирішити свої проблеми. Але краще задаватися цим питанням ще на етапі ремонту ванної кімнати, коли проводять монтаж сантехніки. У такому випадку ви зможете передбачити і максимально естетично вписати в інтер'єр розетку для підключення електричного приладу або відведення труб для водяної електросушарки.

Статьи 6_1.jpg

У виборі пристрою для сушіння рушників та інших речей важливо все: конструкція, розмір, вид (електрична або водяна). Найбільш популярні варіанти конструкції - драбинка і змійка. Вони дозволяють розмістити достатню кількість речей, якісно опалюють приміщення і підходять під будь-який стиль оформлення ванної кімнати. Також на ринку сантехніки представлені моделі нестандартної форми: у вигляді сот (шестигранників), зірок, асиметричних фігур. Але варто зауважити, що такі дизайнерські рішення не завжди якісно виконують свої прямі функції: великий рушник на них може погано сохнути або взагалі не поміститься. Тому в питанні: як підібрати рушникосушку, практичність грає важливу роль.

Габарити приладів, як і дизайн, теж бувають різними: від великих, шириною 60-80 см і довжиною 120-160 см, до вельми компактних:

  • Вузькі (ширина 8-16 см) і довгі 100-140 см підійдуть для маленької ванної кімнати: їх можна встановити біля дверей;

  • Широкі (60-80 см) з невеликою довжиною (20-40 см) помістяться над пральною машиною або білизняним кошиком.

Які б по конструкції, кольору і форми не були сушарки для рушників, для нагріву вони використовують два види теплоносіїв: електричний струм (ТЕН) або гарячу воду. Тому, до того, як вибрати рушникосушку для ванної, потрібно визначиться з його видом.

До переваг водяного пристрою відносяться:

  • економна робота за рахунок використання гарячої води в якості теплоносія;

  • нижча ціна, ніж у електричних моделей.

До переваг електричного пристрою відносяться:

  • робота не залежить від пори року - користувач сам вирішує, коли його включати;

  • більше варіантів і місць для монтажу (але потрібен доступ до розетки);

  • швидке нагрівання і регулювання температури.

2276486469_w600_h600_2276486469.webp
414977899_w640_h640_dizajnerskij-poloten

Водяний і електричний - два основних види рушникосушки, але бувають і комбіновані: вони працюю від гарячої води і додатково обладнані теном. Таким чином, в залежності від пори року ви можете вибирати джерело тепла для сушки для рушників.

Якщо у вас ще залишилися питання з приводу того, як правильно вибрати рушникосушку - звертайтеся за детальною консультацією до фахівців компанії Alvi Servis.

bottom of page